Батьківські збори в дитячому садку

Батьківські збори в дитячому садку дуже важливо для встановлення контакту між родиною та персоналом установи. Це одна з форм зворотнього зв’язку і можливість озвучити актуальну інформацію, обговорити важливі моменти виховання, поговорити про особливості дитячого розвитку.Ось і 6 вересня у садочку ’’Даринка’’ було проведено батьківські збори.На них обговорювалися основні теми прив’язані до плану навчально-виховної роботи протягом року. Спочатку завідувач Дуднікова Л.І звітувала перед батьками за виконану роботу у 2018 /2019 навчальному році та обсяг виконаних робіт по підготовці до нового 2019/2020 навчального року.Повідомила,що наш садочок процює з 7:30 до 23:00 години. На збори, прийшли батьки малюків, вони ознайомилися між собою і з вихователями Іваненко Л.М. та Дабіжою О.І., разом з ними обговорили навчальний план на весь рік,організаційні моменти стосовно провдення свята та ярмарки . Батьківські збори в молодшій групі, що провелися вперше, мале особливе значення. Вони задали тон майбутнього співробітництва кожної сім’ї з персоналом дитсадка, яке триватиме аж до школи. На батьківські збори також запросили виховатея-методиста Фарцабей Л.М., вона пояснила батькам про особливості розвитку малюків цієї вікової групи, порадила, як організувати домашні заняття з дітьми для закріплення дитсадівського матеріалу. Також вихователі ще раз нагадали батькам дітей-новачків про режим дня та розклад занять в закладі. Завідувач разом з вихователями відповіли на всі питання, які цікавлять батьків, обсудили різні робочі моменти. Було проведено анкетування батьків “Чи знаєте Ви своїх дітей”.
Одним з питань на батьківських зборах були вибори Голови та членів Батьківського комітету. Це питання швидко вирішилось, Батьківський комітет було обрано з найбільш ініціативних батьків.
Ми сподіваємось, що співпраця ДНЗ та Батьківського комітету буде такоюж легкою та плідною.

190909_1 190909_2 190909_3 190909_4

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>