На гостини у зимовий ліс

Прийшла зима гарна, мила,
Снігом землю притрусила,
По заметах ми ступаємо,
Ніжки дружно піднімаємо

16.12.2020 року в молодшій групі “Метелики” дошкільного закладу “Даринка” під керівництвом вихователя Шкірдової А.П. відбулося цікаве заняття за темою: “На гостини у зимовий ліс”.
Вкотре переконуєшся, що ґрунтовна підготовка вихователя до навчального процесу дає свої плоди й проявляється в успіхах вихованців.
Діти разом з Аллою Петрівною вирушили в подорож до лісу, а пригоди, що траплялися на шляху, зачарували гостей та не давали сумувати дітям.
Малята гралися в дидактичні ігри: “Гостинці для звірят, пташок”, “Хто де живе”, “Що зайве”, “Знайди пару рукавичок”, “Зліпи сніговика”, “Відгадай но”.
Алла Петрівна намагалася прищепити дітям любов до природу, усього живого. Вчила дбати про друзів наших менших.
Саме тому, дітлахи допомогли відновити та утеплити годівничку чарівними ватними дисками. А вже, перебуваючи на прогулянці, розмістили її на дитячому майданчику та залишили гостинці та птахів.
Сподіваюся, що цю любов та тепло до всього оточуючого, діти пронесуть через все своє життя.

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? DSC00887 ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>