Конкурс на «Найкращу годівничку».

2 Гру 2017

 

 

 

 

 

“На горісі годівничка”

На горісі годівничка.                                   Аж по саму по весную

Прилетіла туди синичка.                          Крихти хліба їй давали

Цілу зиму в нас вона,                                         І померти не дали.

Ця пташина чарівна.                                    Дякувала нам синичка

Холод і вітер надокучив,                               За тепло і годівничку.

Був сердитий він ї злючий,                                Підлетіла до вікна

Мучив пташку чарівну                                     Й попрощалася вона!

Морозні, сніжні дні вже зовсім скоро почнуть володарювати. Саме в цей період беззахисними стають птахи, що залишилися зимувати на нашому подвір`ї.  Де ми лишень не зустрічаємо птахів! Варто лише визирнути у вікно, і горобець, і синиця потрапляють у поле нашого зору взимку. У нашій країні птахів нараховується 360 видів. Ми настільки звикли до них, що нам здається, ніби ми про них все знаємо. Птахи – наші друзі та помічники в боротьбі за врожай, вірні союзники в боротьбі зі шкідникам.

Любі друзі! Не всі птахи відлітають до теплих країн. Частина їх залишається з нами взимку. Зимові та весняні снігопади, обледеніння, природні вороги призводять до гибелі великої кількості птахів В умовах сучасного науково-технічного прогресу треба знайти можливість зберегти світ птахів, не тільки для нинішнього, а й для майбутніх поколінь Основна умова для дійової охорони птахів – збереження їхніх місць гніздування і кормової бази. Друга умова збереження птахів – підгодівля птахів у не сприятливий для них час, оскільки для птахів голод — одна з основних причин загибелі взимку.

Щоб вижити вони повинні бути здоровими, запастися жиром. Для того аби запобігти цьому і врятувати птахів  у ДНЗ (ясла-садок) «Даринка» Боярської міської ради за ініціативою та підтримкою завідуючої Дуднікової Л.І. пройшов конкурс на «Найкращу годівничку». Головним заходом конкурсу є виготовлення  годівниць для підгодівлі птахів в зимовий період.

Дуже приємно відзначити, що багато батьків відгукнулися і разом із своєю малечею змайстрували багато цікавих і корисних годівничок.

 Вражає фантазія та творчість батьків. Кожна група дітей з гордістю демонструвала свої годівнички. МОЛОДЦІ!!!

 

 

 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>