«Осінь чарівниця»

31 Жов 2018

 

Ходить осінь по садах
Ходить усміхається
Ніби в казці швидко так
Кольори міняються

Під таким гаслом пройшло свято Осені у дошкільному навчальному закладі “Даринка”.

Гарно прикрашені групові кімнати чекали своїх маленьких артистів, щоб показати глядачам казкове дійство. Кожна група підготувала свою виставу із яскравих пісень, запальних танців. Діти зустрічали казкових персонажів, чарівну барвисту Осінь. Змагалися діти в іграх, розповідали вірші,збираливрожай. Усі дітки із задоволенням співали пісні, розказували віршики, прославляючи осінь за її красу та врожаї. Завітала до вихованців і сама винуватиця свята – щедра Осінь, яка розважала малят іграми та загадками, а на заверешення вона усіх почастувала своїми дарами – смачними пиріжечками.

Осінь дарує нам різні фарби, безліч овочів і фруктів, а також досить мінливий настрій, який найбільш проявляється в дитячому віці. Саме тому так важливо, щоб вихователі в дитячому садку створили емоційно – позитивний настрій, естетичний розвиток, познайомили дошкільнят з рідною природою, навчили змальовувати всі фарби осінньої краси. З такою метою був проведенний даний захід, адже завдяки йому було створено веселий настрій та яскраві емоції. Ці свята дають змогу показати, які обдаровані діти, та як всебічно розвинені. Всі присутні отримали велику насолоду від святкових ранків, а діти – задоволення від виступів, почуваючи себе справжніми артистами.

DSC_0094 DSC_0100 DSC_0232 DSC_0363

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>