Уроки англійськой мови “English lessons”

27 Гру 2017

В світі існує багато країн, а мов, якими розмовляють їх громадяни, ще більше. Як же населенню Землі зрозуміти один одного? Так історично склалось, що деякі мови набули статуту міжнародних, що  допомогає людям порозумітися. Однією з міжнародних мов є саме англійська. 

Тому 21 та 22грудня 2017 року в ДНЗ (ясла-садок) «Даринка», устаршій і середній групах відбулися відкритті заняття з англійсько їмови, які проводила керівник гуртка Хамзіна Т.М.

 

На занятті вихованці показали  здобутті знання з таких тем як : будинок, кімнати, кольори та їжа. Співали багато пісень та грали в ігри. Діти також описували ялинку і  співали різдвяні пісні. Під час заняття використовувалося багато роздаткового матеріалу,  а також малята із задоволенням працювали на інтерактивній дошці.

Головне у навчанні – це розвиток дитини, збереження її психічного і фізичного здоров`я, зацікавленість дітей та бажання відвідувати заняття з англійської мови. Саме так ми намагаємось провадити наш навчально-виховний процес у «Даринці».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>