«Усе моє, все зветься Україна»

20 Гру 2018

 

“Без будь-кого з нас Батьківщина може обійтися,
але будь-хто з нас без Батьківщини – ніщо.

Василь СУХОМЛИНСЬКИЙ

Дошкільний вік – важливий період формування духовності особистості. Саме в цей період закладаються основи формування духовності, почуттів, сприймання світу, усвідомлення свого «Я». Яскраві враження від краси рідної природи, творчої праці людей, героїчних вчинків українського народу сприяють вихованню в дітей любові  до сім’ї, українського народу, до рідної Батьківщини.

Всі учасники педагогічного процесу (батьки, вихователі, держава, суспільство) прагнуть виховати в дитині найважливіші людські чесноти, закласти основи моральності, прагнення до краси та творчості. Повертаючись до педагогічної спадщини, не можливо не згадати слова Софії  Русової: «Бути гарним педагогом – це бути справжнім реформатором майбутнього життя України, бути апостолом Правди і Науки».

20 грудня в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Даринка» в старшій групі відбулося інтегроване заняття патріотичного спрямування, яке підготувала і провела вихователь Людмила Іваненко.

Основними   завданнями   вихователя на занятті було: розширити  уявлення дітей про місце кожної людини в соціальному середовищі, необхідність дотримання морально-етичних норм суспільства; формувати у дітей позитивний образ Батьківщини та рідної домівки; виховувати любов і повагу до членів своєї родини, бажання піклуватися про них; формувати ціннісне ставлення до культури українського на­роду, його історичного минулого, мови, звичаїв, традицій; виховувати почуття власної  гідності як представника  укра­їнського народу; навчати дотримуватися культури поведінки у щоденній життєдіяльності; толерантне ставлення до представників інших національностей, до ровесників, батьків, сусідів, інших людей.

Наші діти – зерна нації. Щоб кожний дошколярик став відбірним зернятком і виріс гармонійною особистістю схожою на дозрілий колос, потрібно створити для цього всі умови в сім’ї та дитячому садку, посіяти у душу  вихованців зернятка пам’яті народної та духовності, здоров’я та працелюбності, культури та краси. Проростуть ці паростки добра - і виросте колосисте поле життя, наснаги, мудрості і самоповаги майбутньої надії держави.

IMG_20181220_103959 IMG_20181220_100208 IMG_20181220_101001 IMG_20181220_101453 IMG_20181220_103034 IMG_20181220_103427 IMG_20181220_103654

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>