Весняний бал краси

Березень – красивий весняний місяць. З його приходом хочеться сміятися і співати. І, хоча, зима інколи у березні дає про себе знати та серце вже наспівує радісні мелодії.
Це тому, що з приходом весни ми святкуємо таке чудове й ніжне свято –
8 Березня. У день 8 березня загострюється почуття любові і ніжності. Хочеться цілувати рідні, жіночі руки і нескінченно дякувати за подаровані ними: тепло, ласку.
З трепетом в дитячому садочку очікують весняний бал на честь ніжних дівчаток, дбайливих мам і бабусь. Свято 8 березня – ще одна можливість хлопчикам показати свою силу і проявити турботу. А дівчаткам показати свої нарядні сукні, вміння танцювати і співати. 8 березня – одне з найулюбленіших свят у групі «Калинка». Цьогоріч воно пройшло весело та незвичайно.
Малята активно готувалися до свята. Скільки старання, любові та творчості проявили вони, готуючи подарунки для улюблених мам, бабусь, сестричок! Діти майстрували для мам невеликі подарунки-сувенірчики. А також вчили ролі, розучували вірші, пісні, танці, а потім з гордістю итпоказували свою творчість всім присутнім.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>