Про садочок

 

Завдання колективу на 2020 – 2021 н.р.

1. Продовжувати роботу з теми: «Профілактично-оздоровча робота з дітьми дошкільного віку» за програмою завідувача Дуднікової Л.І. „Збереження та зміцнення здоров’я дітей продуктами бджільництва”.

2. Продовжувати формувати елементи наукових знань про основні екологічні фактори у розвитку живої природи, стимулювати допитливість та інтерес до пізнання природи описами її об’єктів та явищ у народній творчості (народні прислів’я, загадки, приказки, вірші, прикмети, легенди, повір`я, пісні) згідно з авторською програмою вихователя-методиста Фарцабей Л.М. з екологічного виховання на екологічній стежині «Зелена казка».

3. Активізація виховної роботи з патріотичного виховання особистості через формування досвіду моральної поведінки та соціальної компетенції, толерантності до людей різних національностей, шляхом активізації емоційної сфери дошкільника на основі широкої поінформованості про історію, традиції, культуру, природу рідної країни.

4. Організація театралізованої діяльності дітей дошкільного віку для розвитку креативних здібностей і морально-етичних почуттів.

Дошкільний навчальний заклад “Даринка” м. Боярки має статус дошкільного закладу загального розвитку. Юридична адреса: м. Боярка, вулиця П.Сагайдачного, 34, Києво-Святошинського р-ну, Київської області. Засновник: Боярська міська рада.

??????????

Дошкільний навчальний заклад ”Даринка” м. Боярки введений в дію в 1961 році.

Управління дошкільним навчальним закладом ”Даринка” м. Боярки здійснюється його засновником – виконкомом Боярської міської ради та відділом освіти Києво-Святошинської райдержадміністрації. Безпосередньо роботою дошкільного навчального закладу ”Даринка” м. Боярки керує Дуднікова Любов Іванівна, освіта вища педагогічна.

Завідуюча забезпечує:

 • реалізацію державної політики в галузі освіти через організацію діяльності педагогічної ради, загальні збори членів трудового колективу, раду дошкільного закладу;
 • діє від імені закладу, представляє його в усіх державних органах, на підприємствах, в установах і громадських організаціях;
 • у межах своєї компетенції видає накази, обов’язкові для виконання працівниками закладу;
 • приймає на роботу та звільняє працівників закладу;
 • розпоряджається коштами, укладає договори;
 • щорічне звітування перед громадськістю та батьками за проведену роботу

В закладі створені умови для фізичного, психічного розвитку дітей, їх виховання та навчання, виходячи з умов дошкільного закладу. В 2006 році проведено капітальний ремонт дошкільного навчального закладу за рахунок коштів міської ради.

Педагогічний колектив втілює в життя державну політику в галузі освіти, а саме:

 • відбувається реалізація завдань державної програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», Освітня програма для дітей від 2 до 7 років “Дитина”;
 • профілактично-оздоровча робота з дітьми за допомогою продуктів бджільництва та продуктів зміцнення імунної системи.

На базі закладу організовуються районні заходи:

 • РМО для вихователів середнього та старшого дошкільного віку, музичних керівників, районний семінар-практикум для завідуючих, засідання творчої гостини вихователів-методистів, заняття авторської школи;
 • згідно зі структурою методичної роботи проводяться заходи для педагогічних працівників закладу;
 • для батьків – відкриті перегляди, дні відкритих дверей, круглі столи, консультативний пункт, батьківські конференції тощо.