Про садочок

 

Завдання колективу на 2017/2018 н.р.

 1. Продовжувати роботу з теми: “Профілактично – оздоровча робота з дітьми дошкільного віку” за програмою завідувача Дуднікової Л.І. “Збереження та зміцнення здоров’я дітей продуктами бджільництва”.
 2. Продовжувати формувати елементи наукових знань про основні екологічні фактори у розвитку живої природи, стимулювати допитливість та інтерес до пізнання природи описами її об’єктів та явищ у народній творчості (народні прислів’я, загадки, приказки, вірші, прикмети, легенди, повір’я, пісні) згідно з авторською програмою вихователя – методиста Фарцабей Л.М. з екологічного виховання на екологічній стежині “Зелена казка”.
 3. Продовжувати формувати стійкий інтерес до народознавчого матеріалу, бажання пізнати його глибше, навчити використовувати його у побуті, в дитячому житті, запам’ятовувти вірші, прислів’я, приказки, казки, легенди згідно з комплексною програмою вихователя Арполенко Г.І. з теми “Усна народна творчість “Фольклорне намисто”.
 4. Сучасні підходи до мовленнєвого розвитку дітей та вплив художньо-мовленнєвої діяльності на всебічний розвиток і формування мовленнєвої компетенції дошкільників.

Дошкільний навчальний заклад “Даринка” м. Боярки має статус дошкільного закладу загального розвитку. Юридична адреса: м. Боярка, вулиця П.Сагайдачного, 34, Києво-Святошинського р-ну, Київської області. Засновник: Боярська міська рада.

Дошкільний навчальний заклад ”Даринка” м. Боярки введений в дію в 1961 році.

Управління дошкільним навчальним закладом ”Даринка” м. Боярки здійснюється його засновником – виконкомом Боярської міської ради та відділом освіти Києво-Святошинської райдержадміністрації. Безпосередньо роботою дошкільного навчального закладу ”Даринка” м. Боярки керує Дуднікова Любов Іванівна, освіта вища педагогічна, стаж роботи 28 років, очолює даний заклад 28 років.

Завідуюча забезпечує:

 • реалізацію державної політики в галузі освіти через організацію діяльності педагогічної ради, загальні збори членів трудового колективу, раду дошкільного закладу;
 • діє від імені закладу, представляє його в усіх державних органах, на підприємствах, в установах і громадських організаціях;
 • у межах своєї компетенції видає накази, обов’язкові для виконання працівниками закладу;
 • приймає на роботу та звільняє працівників закладу;
 • розпоряджається коштами, укладає договори;
 • щорічне звітування перед громадськістю та батьками за проведену роботу

В закладі створені умови для фізичного, психічного розвитку дітей, їх виховання та навчання, виходячи з умов дошкільного закладу. В 2006 році проведено капітальний ремонт дошкільного навчального закладу за рахунок коштів міської ради.

Педагогічний колектив втілює в життя державну політику в галузі освіти, а саме:

 • відбувається реалізація завдань державної програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», Базової програми розвитку дитини «Я у Світі»;
 • профілактично-оздоровча робота з дітьми за допомогою продуктів бджільництва та продуктів зміцнення імунної системи.

На базі закладу організовуються районні заходи:

 • РМО для вихователів середнього та старшого дошкільного віку, музичних керівників, районний семінар-практикум для завідуючих, засідання творчої гостини вихователів-методистів, заняття авторської школи;
 • згідно зі структурою методичної роботи проводяться заходи для педагогічних працівників закладу;
 • для батьків – відкриті перегляди, дні відкритих дверей, круглі столи, консультативний пункт, батьківські конференції тощо.