Творіть добро і лихо не спочине

Творіть добро і лихо не спочине

Творіть добро, бо має бути так –

Якщо ти добра від душі людина –

добро добром повернеться хоч як.

        День спонтанного прояву доброти – міжнародне свято, яке прийнято святкувати усіма народами, в один день, а саме 17 лютого кожного року.

День спонтанного прояву доброти – це підстава згадати про істинні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити від душевних мук і недуг кожного, хто її проявляє. Тому, проявляти добрі наміри у всіх своїх діях повинна постаратися кожна людина на землі. Для гармонічного розвитку дитини дуже важливо, щоб вона росла в атмосфері доброти і радості.

В цей день вихованці молодшої групи «Метелики» захоплено грали в рольові ігри на тему «Все починається з доброти»,  аби донести дітям розуміння сили добра, прагнення допомогти слабшому, цінувати добрі вчинки, взаємини, аналізувати свою поведінку.

Кульмінацією занять у групі стало «Дерево добра». Діти разом з вихователями Наталією Кучернюк та Людмилою Фень загадали, щоб кожен наступний день був добрішим та привітнішим.

Робити добро – дуже легко, потрібно лише почати!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>