Сторінка директора ЗДО

dudnikova3

Директор

закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Даринка»

Боярської міської ради

ДУДНІКОВА ЛЮБОВ ІВАНІВНА

В невеличкому, мальовничому місті  Боярка, що на Київщині, на тихій та спокійній вулиці знаходиться заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Даринка» Боярської міської ради. Відкриваючи хвіртку, одразу потрапляєш на територію щасливого дитинства. Куди не поглянеш, око милує дивовижний світ краси, численна кількість квітів, дитячі скульптури, фонтани дивовижної краси, декоративні рослини.

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Даринка»– складова частина системи безперервної освіти в місті, Україні, що забезпечує реалізацію права дитини на здобуття дошкільної освіти, її фізичний, розумовий і духовний розвиток, соціальну адаптацію та готовність продовжувати освіту.

Керівництво закладом освіти здійснює Дуднікова Любов Іванівна, яка має стаж роботи більше 30 років, є відмінником освіти, має нагороди Міністерства освіти України, грамоти головного управління освіти, асоціації міст України, диплом лауреата Києво-Святошинської районної премії, за заслуги в галузі освіти, є переможцем в номінації «Кращий працівник освіти 2012 року».

Дитина – це не глечик, який треба наповнити,

                           А факел, який треба запалити.

А для цього потрібно самому горіти!

Саме ці слова є гаслом, під яким працює Любов Іванівна. Щохвилини вона навчає свій молодий та завзятий колектив з повагою ставитися до кожної дитини, її уподобань, адже у закладі панує атмосфера тепла та довіри, постійного інтересу і щирої приязні. Саме тому, заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Даринка» враховує потреби самої дитини та є своєрідним плацдармом дошкільної підготовки.

ЗВІТ КЕРІВНИКА ДНЗ (ясла-садок) «ДАРИНКА» БОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗА 2019-2020 н.р.

Наказ «Про зміну назви ДНЗ (ясла-садок) «Даринка»

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>