Режим роботи та правила прийому

Режим роботи закладу дошкільної освіти

  • Понеділок – п’ятниця з 7.30 до 23.00.
  • Група подовженого дня з 19.00 до 23.00.
  • Вихідні – субота, неділя.

Правила прийому дітей до закладу дошкільної освіти

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) “Даринка” Боярської міської ради проводить прийом дітей в групи раннього та дошкільного віку. Для оформлення дитини необхідно надати довідку про медичний огляд лікарів за формою наданою закладом дошкільної освіти, копію свідоцтва про народження.

Зарахування дитини до закладу дошкільної освіти проводиться на підставі:

  • Направлення Боярської міської ради.

Порядок прийняття до ЗДО регулюється відповідними нормативно-правовими документами. Зокрема, ст. 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» визначає, що прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров’я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом.

Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також якщо їй проведено профілактичне щеплення згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з хворими на інфекційні захворювання або бактеріоносіями.

Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється.

Підписуючи письмову відмову про щеплення дитини, мало хто з батьків знає про наслідки відмови від планових щеплень (ПЩ).

Якщо батьки безпідставно відмовляються від щеплень своєї дитини, вони беруть на себе велику відповідальність та повинні вирішувати, яким чином їх дитина має отримати освіту, оскільки ми живемо у правовій державі із затвердженими законами.

 

DSC_9274 DSC_9275