Режим роботи та правила прийому

 

Режим роботи дошкільного навчального закладу

  • Понеділок – п’ятниця з 7.30 до 23.00.
  • Група подовженого дня з 19.00 до 23.00.
  • Вихідні – субота, неділя.

Правила прийому дітей до дошкільного закладу

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) “Даринка” м. Боярки проводить прийом дітей в групи раннього та дошкільного віку. Для оформлення дитини необхідно надати медичний огляд лікарів за формою наданою дошкільним закладом, копію свідоцтва про народження, копію чорнобильського посвідчення (при наявності).

Зарахування дитини до дошкільного навчального закладу проводиться на підставі:

  • Направлення Боярської міської ради.

Комплектування навчального закладу на новий навчальний рік проводиться у квітні-травні.

Порядок прийняття до дошкільного навчального закладу регулюється відповідними нормативно-правовими документами. Зокрема, ст. 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» визначає, що прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров’я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом.

Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також якщо їй проведено профілактичне щеплення згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з хворими на інфекційні захворювання або бактеріоносіями.

Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється.

Підписуючи письмову відмову про щеплення дитини, мало хто з батьків знає про наслідки відмови від планових щеплень (ПЩ).

Якщо батьки безпідставно відмовляються від щеплень своєї дитини, вони беруть на себе велику відповідальність та повинні вирішувати, яким чином їх дитина має отримати освіту, оскільки ми живемо у правовій державі із затвердженими законами.

DSC_6217