Адаптована програма з усної народної творчості «Фольклорне намисто»

img136

Адаптована програма з усної народної творчості «Фольклорне намисто» розроблена вихователем Арполенко Галиною Іванівною відповідно до Закону  України «Про дошкільну освіту», Базового компонента дошкільної освіти в Україні, на основі Програми виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина».

МЕТА ПРОГРАМИ

1. Сприяти формуванню стійкого інтересу до народознавчого матеріалу, бажання пізнати його глибше, навчити використовувати його у побуті, в дитячому житті, запам’ятовувати  вірші, прислів’я, приказки, казки, загадки.
2. Розвивати пізнавальну активність дітей, прагнення якомога глибше пізнати свій народ, свої національні корені .
3. Розвивати психічні процеси у дитини: запам’ятовування, уважність, зосередженість, логічне мислення, уяву.

ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ

1. Формувати перші наукові та історичні поняття, у майбутньому – основи   наукового мислення, національної свідомості, самосвідомості та психології.
2. Навчити дітей самостійно аналізувати, зіставляти, порівнювати народознавчі поняття, звичаї минулого й сучасного, виокремлювати місцеве, регіональне від  загальнотрадиційного національного.
3. Збагачувати активний словник малюків образними виразами, вживати    знайомі прислів’я, приказки, примовки. Виховувати любов до рідного краю, української народної пісні, до рідної мови, повагу до національної культури, національних звичаїв

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>