Авторська програма з англійської мови
Оскільки діти почали вивчати іноземну мову з перших класів, то виникла потреба для їх підготовки ще в дитячому садочку.

Період навчання в дошкільному закладі є важливим для інтелектуального, фізичного, емоційного та соціального розвитку дитини.

На відміну від школи в дошкільному закладі діти мають засвоїти усний курс іноземної мови, тобто робота повинна спрямовуватися передусім на формування навичок говоріння та аудіювання.

Авторська програма вихователя англійської мови Хамзіної Тетяни Миколаївни з англійської мови для середнього та старшого дошкільного віку розрахована на 2 роки.


Мета програми

Метою навчання є розвиток здібностей та здатності дітей користуватися іноземною мовою для досягнення комунікативних цілей. Навчання англійської мови сприяє повноцінному, своєчасному розвиткові дитини, збагаченню її інтелектуальної, вольової, емоційної, моральної та соціальної сфер у процесі оволодіння основами іншомовного спілкування.

Мовний матеріал дитина засвоює в основному через гру. Під час ігрової навчальної діяльності діти прилучаються до основ соціокультурної та навчальної компетенції англомовного спілкування. Під час гри всі діти мають однакові можливості. Гра посильна навіть дуже слабким дітям. Відчуття зацікавленості та можливості виконати завдання допоможе подолати той бар`єр, який виникає при вивченні англійської мови.

Завдання програми

  1. Викликати у дітей інтерес до вивчення англійської мови та підтримувати його упродовж усього періоду навчання.
  2. Сприяти формуванню культури спілкування, загальнолюдських моральних якостей.
  3. Формувати позитивне ставлення до довкілля.

Англійська мова

Англійська мова

Англійська мова

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>