Конкурс на «Найкращу годівничку».
“На горісі годівничка”
…
На горісі годівничка. Аж по саму по весную
Прилетіла туди синичка. Крихти хліба їй давали
Цілу зиму в нас вона, І померти не дали.
Ця пташина чарівна. Дякувала нам синичка
Холод і вітер надокучив, За тепло і годівничку.
Був сердитий він ї злючий, Підлетіла до вікна
Мучив пташку чарівну Й попрощалася вона!
Морозні, сніжні дні вже зовсім скоро почнуть володарювати. Саме в цей період беззахисними стають птахи, що залишилися зимувати на нашому подвір`ї. Де ми лишень не зустрічаємо птахів! Варто лише визирнути у вікно, і горобець, і синиця потрапляють у поле нашого зору взимку. У нашій країні птахів нараховується 360 видів. Ми настільки звикли до них, що нам здається, ніби ми про них все знаємо. Птахи – наші друзі та помічники в боротьбі за врожай, вірні союзники в боротьбі зі шкідникам.
Любі друзі! Не всі птахи відлітають до теплих країн. Частина їх залишається з нами взимку. Зимові та весняні снігопади, обледеніння, природні вороги призводять до гибелі великої кількості птахів В умовах сучасного науково-технічного прогресу треба знайти можливість зберегти світ птахів, не тільки для нинішнього, а й для майбутніх поколінь Основна умова для дійової охорони птахів – збереження їхніх місць гніздування і кормової бази. Друга умова збереження птахів – підгодівля птахів у не сприятливий для них час, оскільки для птахів голод — одна з основних причин загибелі взимку.
Щоб вижити вони повинні бути здоровими, запастися жиром. Для того аби запобігти цьому і врятувати птахів у ДНЗ (ясла-садок) «Даринка» Боярської міської ради за ініціативою та підтримкою завідуючої Дуднікової Л.І. пройшов конкурс на «Найкращу годівничку». Головним заходом конкурсу є виготовлення годівниць для підгодівлі птахів в зимовий період.
Дуже приємно відзначити, що багато батьків відгукнулися і разом із своєю малечею змайстрували багато цікавих і корисних годівничок.
Вражає фантазія та творчість батьків. Кожна група дітей з гордістю демонструвала свої годівнички. МОЛОДЦІ!!!
Напишіть відгук