«Святий Миколай до діток завітай»

21 Гру 2017

Є свято гарне в Україні.Є свято казки чарівне.

Що Миколай в святій ряднині
Слухняним ласощі несе.

Це свято раз буває в році.
Воно нікого не мине.
Бо Миколай Святий із неба.
В оселю кожну зазирне.

.

Одним з найсвітліших і найрадісніших вважають свято День Святого Миколая. З його приходом кожен сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітно їмрії. Діти з нетерпінням чекають щедрого Миколая: пишуть йому листи, вивчаютьвірші, співаютьпісні і отримують щедрі гостинці.

19 грудня в дошкільному навчальному закладі(ясла-садок) «Даринка» м. Боярки для дітей було проведено свято під назвою «Святий Миколай до діток завітай». Розпочалося свято привітаннями завідуючої Дуднікової Л.І. Саме з дня Святого Миколая розпочинаються всі Новорічні  свята, тому настрій у дітей був піднесеним, а радість безмежною. Разом з працівниками дошкільного навчального закладу: Іваненко Л.М., Редькою О.В.,Стародубенко Я.В., Артьомовою М.В. діти середньої  та старшої груп підготували інсценівку, розповідали вірші, співали пісні, танцювали.

Все цедійство відбувалосяв гарно, по новорічному прикрашеному залі.  Не обійшлося на святі без  Антипка, який завітавши на свято прихопив з собою різочки та побавився  ними з  дітлахами, та янголів-охоронців, які завжди оберігають дитячий спокій, мир та злагоду, своєю появою вони здивували усіх присутніх в залі. Разом із Святим Миколаєм янголята спорядили  санчата солодощами та подарунками для дітей усіх вікових груп. А після свого зіркового таночку відвезли ці санчата діточкам.

У день свята діти згадали усі чарівні слова, бо саме вони завжди допомагають в житті як дорослим так і дітям. Завдяки ним відбуваються справжні дива та чудові перетворення схожі на казку, але діти розуміють що казка тільки розпочинається, попереду їх чекають гарні Новорічні свята.

По закінченні свята діти отримали солодкі подарунки від  Святого Миколая.

IMG_20171219g

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>