“Ой хто, хто Миколая любить”

a20201219201101
Що нині за днина ?
Що нині за свято?
Що сюди зібралося
Людей так багато?

Знаю, що за днина,
Знаю, що за свято:
Їде, їде гість багатий
В Український край.
Хто це гість,
Звичайно ж, Миколай!

Святий Миколай – чудотворець, доброчинець, чарівник. У ніч на 19 грудня, у день його пам’яті, він розносить дарунки дітям, вітає з зимою, благословляє на добрі вчинки. Що він подарує ? Чи не різочку часом? В серці кожної дитини живуть мрії, то ж всі чекають аби їх мрії здійснилися.
В дошкільному навчальному закладі «Даринка» до цього свята готувалися всі: малюки заздалегідь вчили вірші, пісні, рухливі ігри, а педагогічний колектив намагався зробити свято таким, яке надовго залишиться в пам`яті та серцях.
У цей гарний день щиро вітаємо усіх із Днем Святого Миколая! Нехай Чудотворець принесе у ваші домівки мир, добро, радість, розуміння і солодкі подарунки!

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>